REFERENCIE

Spokojnosť našich klientov je pre nás na prvom mieste. Teší nás, keď ich naše spoločné kurzy posúvajú vpred. Tu sú referencie niektorých z nich. 

Som veľmi spokojná s DENGLISH metódou výučby anglického jazyka, ktorú ma učí moja lektorka v jazykovej škole Denglish.

Páči sa mi prístup, ústretovosť, lektorka je milá a trpezlivá, vždy zodpovie na všetky moje otázky jasne a zrozumiteľne.

Na lekciách v jazykovke Denglish som sa naučila veľmi veľa, nielen slovnej zásoby a gramatiky, ale najmä konverzácie  a som veľmi rada, že sa už nemusím obávať rozprávať v tomto jazyku.

Každému záujemcovi o seriózne štúdium anglického jazyka môžem Denglish a Direct method s čistým svedomím odporučiť.

Renáta, 47 rokov

junior ekonóm, ALPINE PRO STORES s.r.o., Bratislava

Denglish je súčasťou môjho života už tretí rok. Vyzdvihol by som hlavne trpezlivosť, kreativitu a akčnosť lektorov. Vždy nájdu spôsob ako vysvetliť gramatiku, kvitujem že ma opravujú, viem že hovorím správne. Absolvoval som poznávací výlet do Londýna, ktorý škola Denglish zorganizovala, zažil som angličtinu v praxi, tento rok plánujeme New York. Vyskúšal som slovenských i zahraničných lektorov a viem povedať, že Denglish je výnimočný škola, vďaka nej viem, že všetko sa dá zvládnuť.

Róbert, 39 rokov

podnikateľ

S hodinami angličtiny som veľmi spokojná, oceňujem najmä trpezlivosť, výborné učebné pomôcky, snahu a flexibilitu. Veľmi mi v učení pomáha pozitívny prístup a ľudskosť. Denglish môžem len odporučiť a som rada, že ľudia, ktorým som ju odporučila, sú s ňou taktiež spokojní…

Jaroslava, 36 rokov

senior ekonóm Alpine Pro Stores s.r.o. Bratislava

Vďaka individuálnemu doučovaniu anglického jazyka v jazykovej škole Denglish som si natoľko zlepšil svoju aktívnu angličtinu, že nemám obavy zvládnuť ani ústny pohovor do nového zamestnania. Hodiny charakterizuje vysoko profesionálny a priateľský prístup, dochvíľnosť, flexibilita, spoľahlivosť a veľmi príjemná atmosféra. Počas konverzácie ma lektorka upozorňuje na možnosti vyjadrenia sa aj inou formou, ako aj na gramatické chyby a dbá na moju správnu výslovnosť. Angličtinu v Denglish môžem vrelo odporučiť všetkým tým, ktorí stále váhajú, alebo tým, ktorí doteraz nenašli toho pravého učiteľa.

Dokonca i moja dcéra chodí na celoročný jazykové kurz.

Peter Rybár, 47 rokov

podnikateľ

Hodiny angličtiny som začala navštevovať pred niekoľkými mesiacmi.

Rozhodla som sa pre Denglish a moje rozhodnutie neľutujem. Denglish metóda je priama, dynamická,vďaka nej som sa naučila rýchlo reagovať.

Vďaka trpezlivej lektorke nemám zábrany odpovedať a tvoriť nové vety. Každá hodina v Denglish je iná a preto sa teším na ďalšie pokračovanie našej výučby pri šálke čaju, s úsmevo na tvári.

Moja angličtina sa výrazne zlepšila čo mi veľmi pomáha pri komunikácii v mojej práci.

Eva, 52 rokov

interiérový dizajnér

Hodiny v Denglish absolvujem už viac ako 4 mesiace a musím povedať, že sú úžasné. Nikdy som sa do školy netešila viac ako na našu angličtinu. Hodiny sú veľmi interaktívne, a stres pri priateľskosti lektorov tiež veľmi rýchlo opadá. Najviac sa mi páči, že lektori dokážu typovo odhadnúť človeka a prispôsobiť mu hodinu tak, aby sa nenudil a pritom sa učil. Ja som s hodinami nadmieru spokojná, vyhovujú všetkým mojim požiadavkám a musím povedať, že Denglish spĺňa všetky kritériá PERFEKTNEJ ŠKOLY.

Barbora, 25 rokov

Freight Forwarding Specialist, BEVORI INT. s.r.o.

Denglish, s.r.o.
Bajkalská 31
821 05  
Bratislava

Dovoľujeme si informovať všetkých účastníkov našich jazykových kurzov, že vzhľadom na vyvíjajúcu sa situáciu s Covid-19 budú všetky kurzy prebiehať výlučne online formou.

Individuálne kurzy otvárame naďalej, ponuka je obmedzená len na online výučbu.

Pre viac informácií nás kontaktujte mailom na info@denglish.sk alebo telefonicky na  
t.č. 0948 707 900.

Ďakujeme za pochopenie, zostaňme zdraví a chráňme druhých.