REFERENCIE

Spokojnosť našich klientov je pre nás na prvom mieste. Teší nás, keď ich naše spoločné kurzy posúvajú vpred. Tu sú referencie niektorých z nich. 

Som veľmi spokojná s DENGLISH metódou výučby anglického jazyka, ktorú ma učí moja lektorka v jazykovej škole Denglish.

Páči sa mi prístup, ústretovosť, lektorka je milá a trpezlivá, vždy zodpovie na všetky moje otázky jasne a zrozumiteľne.

Na lekciách v jazykovke Denglish som sa naučila veľmi veľa, nielen slovnej zásoby a gramatiky, ale najmä konverzácie  a som veľmi rada, že sa už nemusím obávať rozprávať v tomto jazyku.

Každému záujemcovi o seriózne štúdium anglického jazyka môžem Denglish a Direct method s čistým svedomím odporučiť.

Renáta, 47 rokov

junior ekonóm, ALPINE PRO STORES s.r.o., Bratislava

Denglish je súčasťou môjho života už tretí rok. Vyzdvihol by som hlavne trpezlivosť, kreativitu a akčnosť lektorov. Vždy nájdu spôsob ako vysvetliť gramatiku, kvitujem že ma opravujú, viem že hovorím správne. Absolvoval som poznávací výlet do Londýna, ktorý škola Denglish zorganizovala, zažil som angličtinu v praxi, tento rok plánujeme New York. Vyskúšal som slovenských i zahraničných lektorov a viem povedať, že Denglish je výnimočný škola, vďaka nej viem, že všetko sa dá zvládnuť.

Róbert, 39 rokov

podnikateľ

S hodinami angličtiny som veľmi spokojná, oceňujem najmä trpezlivosť, výborné učebné pomôcky, snahu a flexibilitu. Veľmi mi v učení pomáha pozitívny prístup a ľudskosť. Denglish môžem len odporučiť a som rada, že ľudia, ktorým som ju odporučila, sú s ňou taktiež spokojní…

Jaroslava, 36 rokov

senior ekonóm Alpine Pro Stores s.r.o. Bratislava

Vďaka individuálnemu doučovaniu anglického jazyka v jazykovej škole Denglish som si natoľko zlepšil svoju aktívnu angličtinu, že nemám obavy zvládnuť ani ústny pohovor do nového zamestnania. Hodiny charakterizuje vysoko profesionálny a priateľský prístup, dochvíľnosť, flexibilita, spoľahlivosť a veľmi príjemná atmosféra. Počas konverzácie ma lektorka upozorňuje na možnosti vyjadrenia sa aj inou formou, ako aj na gramatické chyby a dbá na moju správnu výslovnosť. Angličtinu v Denglish môžem vrelo odporučiť všetkým tým, ktorí stále váhajú, alebo tým, ktorí doteraz nenašli toho pravého učiteľa.

Dokonca i moja dcéra chodí na celoročný jazykové kurz.

Peter Rybár, 47 rokov

podnikateľ

Hodiny angličtiny som začala navštevovať pred niekoľkými mesiacmi.

Rozhodla som sa pre Denglish a moje rozhodnutie neľutujem. Denglish metóda je priama, dynamická,vďaka nej som sa naučila rýchlo reagovať.

Vďaka trpezlivej lektorke nemám zábrany odpovedať a tvoriť nové vety. Každá hodina v Denglish je iná a preto sa teším na ďalšie pokračovanie našej výučby pri šálke čaju, s úsmevo na tvári.

Moja angličtina sa výrazne zlepšila čo mi veľmi pomáha pri komunikácii v mojej práci.

Eva, 52 rokov

interiérový dizajnér

Hodiny v Denglish absolvujem už viac ako 4 mesiace a musím povedať, že sú úžasné. Nikdy som sa do školy netešila viac ako na našu angličtinu. Hodiny sú veľmi interaktívne, a stres pri priateľskosti lektorov tiež veľmi rýchlo opadá. Najviac sa mi páči, že lektori dokážu typovo odhadnúť človeka a prispôsobiť mu hodinu tak, aby sa nenudil a pritom sa učil. Ja som s hodinami nadmieru spokojná, vyhovujú všetkým mojim požiadavkám a musím povedať, že Denglish spĺňa všetky kritériá PERFEKTNEJ ŠKOLY.

Barbora, 25 rokov

Freight Forwarding Specialist, BEVORI INT. s.r.o.

Denglish, s.r.o.
Stará Vajnorská 37
831 04  
Bratislava